Z przyjemnością informujemy że konkurs na stroik wielkanocny został rozstrzygnięty.
Wygranymi w konkursie są:
I – Hania Sz.
II – Iga P.
III – Jakub S.
Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i zapraszany do zakupu stroików na jarmarku wielkanocnym który odbędzie się 26 i 27 marca.