Ułatwienia dostępu

Skip to main content
Psu na budę

Zaproszenie do VII edycji akcji Psu na Budę

3 października, 2023

Witamy Was serdecznie w nowym roku szkolnym i zapraszamy do udziału w kolejnej VII już edycji akcji Psu na Budę. W tym roku również bardzo liczymy na Waszą pomoc, dzięki której zima nie będzie nam taka straszna.

W tym roku szczególnie prosimy o karmę mokrą dla piesków i kotków czyli PUSZKI. Karmy suchej mamy spory zapas (również dzięki Wam) i wystarczy jej nam na najbliższe kilka miesięcy. Bardzo ucieszymy się z puszek o dużej zawartości mięska – dla kotków: Animonda, Smilla, Mac’s, a dla piesków: Animonda, Dolina Noteci, Rocco, Rinti,ale tak naprawdę każda puszka się liczy.

Chcielibyśmy prosić również o środki czystości – płyny do naczyń, płyny do podłóg, ręczniki papierowe. To nie są produkty przeznaczone bezpośrednio dla zwierząt, ale pomagają nam utrzymać czystość w schronisku i potrzebujemy ich całkiem sporo.

 Również smycze (powyżej 3 metrów) i obroże dla średnich i dużych psów są w schronisku bardzo potrzebne. Pieski wychodzą na spacery i takie akcesoria dość szybko się zużywają.

Wkrótce zrobi się chłodniej, więc przydadzą nam się także koce,ręczniki,poszewki, mogą być używane.Przypominamy tylko,że w Schronisku nie sprawdzają się poduszki i kołdry.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zbiórce Psu na Budę 2023. Tegoroczna akcja rozpoczęła się 02.10.2023  i potrwa do 30.11.2023.

Jak to było w latach poprzednich, tak i tym razem, za uczestnictwo w zbiórce nagrodzimy szkoły/przedszkola dyplomem, a najbardziej aktywne placówki otrzymają Statuetki Zwierzoluba roku 2023.

Dziękujemy, że z nami jesteście…

motyle
Krasnoludek